Insert Image

Nasze lokalizacje i posiadane marki self storage.

Ogólnopolski operator self storage. Nasze lokalizacje: Gdańsk, Toruń, Gorzów Wlkp., Warszawa. W przygotowaniu kolejne obiekty.

Nasz pierwszy park kontenerów magazynowych, skomercjalizowany w 90%. Lokalizacja: Warszawa.

Wewnętrzny self storage. Komercjalizacja powyżej 95%. Lokalizacja: Lublin.


Ogólnopolski operator self storage.

Park magazynowy w Gdańsku przy ul. Słowackiego (blisko lotniska) został otwarty w 2 kwartale 2022 roku i składa się z 111 "drzwi" do wynajęcia. Park zajmuje powierzchnię 3000 mkw co daje możliwość dostawienia 150 unitów. To największy park kontenerów magazynowych w Trójmieście. 

W Toruniu Klienci korzystają z 51 unitów. Projekt przewiduje budowę kolejnych 30 sztuk. Park został oddany w 2 kwartale 2022 roku i dzięki usytuowaniu przy ruchliwej ulicy (Polna 29A) został szybko zauważony i cieszy się szerokim zainteresowaniem firm i mieszkańców Torunia.

Jesteśmy pionierami self storage w Gorzowie Wlkp. Wiosną 2022 roku otworzyliśmy park magazynowy przy ul. Elżbiety Zawackiej 3. Pierwszy etap budowy został zakończony na poziomie 51 boksów, w drugim etapie postawionych zostanie kolejnych 20 jednostek. Prowadzimy szeroką kampanię marketingową i planujemy rozwój.

Trwają prace nad otwarciem kolejnych magazynów self storage i w zależności od lokalizacji różny jest poziom zaawansowania prac. W kilku miastach prowadzimy rozmowy dotyczące dzierżawy bądź zakupu działek lub obiektów. W dwóch przypadkach po zaakceptowaniu projektów architektonicznych trwają uzgodnienia administracyjne w celu uzyskania pozwolenia na budowę.  


Nasz pierwszy park kontenerów magazynowych.

Składa się z 150 unitów do wynajęcia. W 2022 roku po dziesięciu miesiącach działalności osiągnęliśmy rewelacyjny poziom komercjalizacji powyżej 90%. Doskonała lokalizacja przy ul. Radzymińskiej 292 w Warszawie.


Wewnętrzny self storage.

Magazyn o łącznej powierzchni 520 mkw został oddany do użytku w 4 kwartale 2021 roku. Obecnie oferujemy Klientom 59 boksów, ale posiadamy możliwość budowy kolejnych 60 jednostek. Osiągnęliśmy rekordowy poziom wynajmu na poziomie 95%. Zapraszamy na ul. Stefczyka 30 w Lublinie.

>