Insert Image

Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Magazyny samoobsługowe, inaczej nazywane Self Storage, to niewielkie przestrzenie wynajmowane osobom prywatnym, jak i firmom do przechowywania rzeczy. W magazynach Pakamera24.pl klienci mają dostęp do swojego schowka przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. To całkowicie bezpieczne miejsce do przechowywania z elastyczną umową najmu.

Często klienci indywidualni korzystają z magazynów kontenerowych jako alternatywy do komórek lokatorskich, garaży, piwnic lub pomieszczeń gospodarczych. Natomiast dla firm i podmiotów gospodarczych magazyny self storage to elastyczne rozwiązanie, pozwalające dowolnie zwiększać lub zmniejszać wykorzystywaną powierzchnię magazynową.

Wynajem schowka jest łatwy i intuicyjny. Cała procedurę można przeprowadzić całkowicie on-line, co w dziesiejszych czasach jest bardzo doceniane przez użytkowników tego rodzaju powierzchni magazynowej.

Klienci naszej firmy mogą korzystać z magazynów samoobsługowych w Warszawie, Lublinie, Gdańsku, Toruniu i Gorzowie Wielkopolskim.

Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Oferujemy szeroki wybór powierzchni komórek do wynajęcia.

Dla osób prywatnych

Kontenery Self Storage są jak dodatkowa przestrzeń, której zabrakło Ci w domu. Nasi klienci używają magazynów Pakamera24.pl do przechowywania:

mebli, sprzętów turystycznych, rowerów, skuterów, quadów i motocykli, kolekcji i pamiątek, pudeł podczas przeprowadzek, wszystkich innych rzeczy w zależnosci od potrzeby.

Dla firm

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to doskonały wybór dla firm potrzebujących powierzchni magazynowej. Elastyczna umowa najmu i szeroki wybór powierzchni kontenerów i schowków sprawdzają się przy przechowywaniu:

materiałów i maszyn budowlanych, towarów firm e-commerce, dokumentów i materiałów promocyjnych, próbek produktów, nieużywanych mebli biurowych i nie tylko.


>